„Śniadania z czystą energią”

tytuł_sniadania_z_energia

„Śniadania z czystą energią”: „Zielona Energia. Odnawialne Źródła. Czysty Klimat” to inicjatywa Stowarzyszenia ideaTECH, S&P Group, Skamer-ACM oraz KB Projekt. Wydarzenie pod nazwą „Nowoczesne i oszczędne przedsiębiorstwo” odbędzie się 30 października od 9.30 do 12.30 w Restauracji Aquarius przy Bulwarze Czerwieńskim w Krakowie.

Na spotkaniu będą poruszane tematy związane z efektywnym oszczędzaniem w przedsiębiorstwach, współpracą nauki i przemysłu, zastosowaniem efektywności energetycznej w automatyce. Szczegółowy plan wydarzenia znajda Państwo na stronie ideaTECH forum .

Stowarzyszenie ideaTech to grupa tworzona przez naukowców, menedżerów, przedstawicieli przemysłu oraz entuzjastów zielonej energii, których wspólnym celem jest działanie na rzecz rozwoju odnawialnych źródeł energii, wspieranie i rozwój energetyki.

klasterPomysł „Śniadania z czystą energią” to efekt współpracy Stowarzyszenia ideaTECH z Małopolsko-Podkarpackim Klastrem Czystej Energii oraz z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie. Klaster Czystej Energii ma na celu umożliwić swobodny przepływ informacji pomiędzy jednostkami naukowo-badawczymi, a przemysłem.

Rejestracja na wydarzenie możliwa jest tutaj  .

 

 

Źródło: ideatechforum.pl

Zobacz także: